Máte zájem o ubytování v našem zařízení?

Domluvte si osobní setkání se sociální pracovnicí, která Vám zodpoví Vaše další dotazy.

K řádnému zažádání je nutné vyplnit písemnou žádost , kterou Vám potvrdí Váš praktický lékař. Následně budeme rádi, když Vás budeme moci navštívit ve Vašem domově, abychom mohli provést sociální šetření, jehož účelem je zjištění co nejvíce informací o Vaší situaci, zjištění Vašich potřeb a zhodnocení, zda je náš domov tou pravou službou, která Vám zajistí potřebnou podporu. Vaši žádost pak ještě předběžně posoudí smluvní lékař zařízení a na základě těchto všech informací bude Vaše žádost vyhodnocena sociálně - zdravotní komisí. Komise v souvislosti  s  potřebou  péče o Vaši osobu přidělí Vaší  žádosti body a Vy budete čekat, až Vás sociální pracovnice vyzve k nástupu.

Čekací lhůta není stanovena - pořadí nástupu se řídí potřebností žadatele, nikoliv datem podání žádosti. Je proto zbytečné podávat si žádost v předstihu před vznikem takové  situace, která odůvodňuje Váš pobyt v našem domově. Čekací doba v průměru činí pouze cca 1 rok, v případech, kdy klient naši péči nutně potřebuje i méně. Dvoulůžkové pokoje bývají uvolněny častěji a naděje na nástup je v řádu dní či měsíců.

Cena služby

Cena je stanovena v ceníku

Kde získáte žádost:

Žádost si můžete vyzvednout osobně (nejlépe po telefonické domluvě) přímo v Domově u sociálních pracovnic, nebo si jí můžete vyžádat v elektronické podobě, případně Vám ji ve výjimečných případech sociální pracovnice doručí osobně do Vašeho bydliště. Ke stažení najdete žádost zde, ovšem podání žádosti elektronicky bez osobního kontaktu není možné. Žádost má dvě záložky - jednu vyplňuje žadatel, druhou lékař!

Jaké jsou důvody, abychom s Vámi odmítli uzavřít smlouvu o poskytování sociálních služeb:

Nepatříte do cílové skupiny našeho zařízení (viz. O Nás).

Neposkytujeme službu o kterou žádáte.

Váš zdravotní stav vylučuje poskytnutí sociální služby: tzn. vyžaduje poskytnutí sociální péče ve zdravotnickém zařízení nebo by Vaše chování z důvodu duševní poruchy  narušovalo kolektivní soužití a nebo trpíte-li infekční nemocí.

Attachments:
Download this file (ceník2018.pdf)Ceník[DS]922 kB
Download this file (ŽÁDOST DS 2018.pdf)Žádost - Domov seniorů[DS]157 kB
Download this file (ŽÁDOST VYJÁDŘENÍ LÉKAŘE 2018.pdf)žádost DS - vyjádření lékaře[DS]122 kB
Download this file (domovní řád.pdf)Domovní řád[DS]285 kB
Download this file (SYSTÉM HODNOCENÍ ŽÁDOSTI.pdf)systém hodnocení žádostí[žádosti DS]222 kB
Download this file (VYSVĚTLENÍ KE SMLOUVĚ.pdf)Dopis před uzavřením smlouvy[dopis]163 kB
Download this file (návrh smlouvy - jednolůžkové.pdf)Vzor smlouvy[jednolůžkový pokoj]267 kB