Dne 7.6. 2019 se můžete v krásné zahradě u Domu s pečovatelskou službou pobavit, pochutnat si a zazpívat si. Vystoupí Jitka Zelenková, Petr Sovič & Gramofon, studenti Pražské konzervatoře a další zajímaví umělci. Vstup zdarma.
Doprovodný program -
1. Den otevřených dveří Domova seniorů Novovysočanská
2. Turnaj v Pétanque

 

Výsledek obrázku pro senioři tančí

Dobrý den, omlouváme se za nemožnost spojení s pracovníky v objektu Hejnická  ve dnech 23. - 25.4.2019 - bohužel došlo k velké odstávce O2, od kterého máme pevné telefonní linky i internet.

 

Omlouváme se a děkujeme za trpělivost.

 

Mgr. Michaela Žáčková

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory umístěné v objektu Domu s pečovatelskou službou, na adrese Novovysočanská 862/4, Praha 9, o celkové výměře 173,2m2 umístěné v 5. patře domu s výtahem. Prostory se nabízí nezařízené. Součástí prostor je i sociální zázemí skládající se z malé kuchyňky, 2xWC, 1xWC invalidní a úklidové místnosti. Nabízený pronájem je již volný. Cena dohodou.

Na obrázku může být: stůl, obývák a uvnitřNa obrázku může být: stůl a uvnitř

 

Informace u Ing. Nevrlého - tel. 284086907, nevrly@ssspraha9.cz

Výsledek obrázku pro veselé velikonoce

 

Veselé Velikonoce všem klientům, zaměstnancům a příznivcům.

 

Mgr. Michaela Žáčková

Pečujete o své blízké? Jste unavení, vyčerpaní a nevíte jak dál? Přijďte se poradit či získat praktickou pomoc. Sejde se zdravotní sestra, sociální pracovník, právník a další odborní pracovníci, aby vám poradili, případně poskytli konkrétní pomoc. Tým je připraven vás navštívit i ve vaší domácnosti a pomoci vám s péčí.

Zeptejte se sociální pracovnice, psychologa, farmaceuta nebo fyzioterapeuta.

22. 1. 2019

od 16.00 hod na adrese Praha 9, Hejnická 538/30, Praha 9

Attachments:
Download this file (leták.pdf)Leták[pozvánka]255 kB